اخبار

آمر ارتقای ظرفیت استادان معرفی گردید؛

  • بازدید:380
  • نوسینده:ادمین
  • تاریخ ثبت:2021-05-01
}


امروز شنبه مورخ 11 ثور محترم محمدظاهر زارع رئیس پوهنتون رابعه بلخی اقای دکتر سید علی معلم زاده را به حیث عضو هیات علمی وآمر ارتقای ظرفیت استادان دانشگاه رابعه بلخی، معرفی کرد.

دکتر سید علی معلم زاده فرزند سید یوسف، متولد سال 1352 هجری شمسی در شهر کابل است. معلم زاده دروس ابتدایی را در لیسه غازی فراگرفته و در سال 1369 با اشتراک در امتحان کانکور وارد پوهنتون کابل گردید. با توجه به اتفاقات سیاسی که در سال 1371 به وقوع پیوست، از ادامه تحصیل بازماند. در نهایت، در سال 1376 وارد دانشگاه تهران شد و در سال 1384 فارغ التحصیل دکترای عمومی از آن دانشگاه گردید. سپس در سال 1386 وارد دانشگاه تربیت مدرس تهران شد و در سال 1391 موفق به دریافت درجه دکترای تخصصی "PhD" مدیکال مایکولوجی با گرایش مولکولی از دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تربیت مدرس شد.

دکتر معلم زاده چاپ و نشر چندین عنوان کتاب و مقالات علمی تحقیقاتی در مجلات معتبر داخلی و خارجی و هم چنین ثبت یک اختراع در زمینه ی تشخیص مولکولی عفونت قارچی ناخن در دانشگاه تربیت مدرس را در کار نامه اش دارد. معلم زاده در حال حاضر عضویت انجمن بین المللی قارچ شناسی پزشکی ایران، عضو انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت مدرس و عضو انجمن میکروبیولوجی آمریکا را نیز دارد.

دکتر معلم زاده از سال 1392 به اینسو سابقه ای تدریس و همکاری علمی با چندین دانشگاه در داخل افغانستان را نیز دارد.


Lights

ورکشاپ سه‌روزه «بررسی صحنه جرم» برگزار شد

ورکشاپ سه‌روزه بررسی صحنه جرم با حضور محصلان پوهنځی حقوق #پوهنتون_رابعه_بلخی به همکاری موسسه خدماتی علوم عدلی افغانستان که از روز شنبه الی دوشنبه (۶-۸ ثور) برگزار شده بود، به پایان رسید.

Lights

نشر مقاله علمی در تکزاس جورنال

مقاله علمی استاد زهرا رحیمی، نعمان الله دینارخیل استادان پوهنحی فارمسی دانشگاه رابعه بلخی و همکاران شان اقایان مرتضی جعفری و عبدالباسط طیب در Texas Journal of Multidisciplinary Studies نشر شد.

Lights

دانشکده انجنیری قهرمان مسابقات فوتسال شد؛

دانشکده انجنیری قهرمان مسابقات فوتسال شد؛

Lights

از روز جهانی مصحلان گرامی داشت بعمل امد

از روز جهانی مصحلان گرامی داشت بعمل امد

به اشتراک گذاری