اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری پوهنتون رابعه بلخی با وزارت صنعت و تجارت

  • بازدید:139
  • نوسینده:مدیر وبسایت
  • تاریخ ثبت:1399-02-03
}


امضای تفاهم نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و وزارت صنعت و تجارت؛

امروز پنج شنبه مورخ 9/ ۱۱ / ۱۳۹۹ تفاهم نامه مشترک همکاری میان وزارت صنعت و تجارت و پوهنتون رابعه بلخی امضاء شد.

این تفاهم نامهء همکاری به منظور شناسایی محصلین خلاق، مبتکر و کارآفرین و فراهم سازی زمینه های بهتر برای آنان در بخش کارعملی و همچنان فراهم سازی تسهیلات تحصیلی برای آنعده از کارمندان وزارت صنعت و تجارت که از تحصیلات عالی باز مانده است، منعقد شد.

در این جلسه ابتدا محترم جلالتماب نثار احمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت بر اهمیت ارتباط موثر بین وزارت خانه ها و مراکز تحصیلی و توجه بر یادگیری همزمان حرفه و دانش تاکید کردند.

سپس محترم محمد ظاهر زارع راجع به اهمیت همکاری میان ادارات استخدام کننده و پالیسی ساز با بخش های آکادمیک اشاره نمود و بروز سازی مفردات درسی با شرایط بازار کار را یک نیاز جدی بر شمرد. اقای زارع از پیشگام شدن وزارت صنعت و تجارت در قسمت همکاری با مراکز تحصیلی نیز قدردانی نمود.

این تفاهم نامه توسط محترم نثار احمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و محترم محمد ظاهر زارع ریس پوهنتون رابعه بلخی به امضاء رسید.


Lights

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ

تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ روز پنجشنبه ـ ۱۹ دلو ۱۴۰۲ به امضا رسید.

Lights

کسب مقام دوم در «مسابقات محاکم تمثیلی» توسط تیم  پوهنتون رابعه بلخی

در پایان این دوره، مسابقات محاکم تمثیلی بین شش پوهنتون و موسسات تحصیلات عالی خصوصی مرکز از جمله پوهنتون رابعه بلخی، پوهنتون خاتم النبیین، موسسه تحصیلات عالی استقلال، موسسه تحصیلات عالی ابوریحان، موسسه تحصیلات عالی خورشید و موسسه تحصیلات عالی پیام برگزار گردیده بود که تیم رابعه بلخی مقام دوم را به دست آورد.

Lights

عقد تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنځی فارمسی پوهنتون رابعه بلخی و فابریکه تولید ادویه فارما هیلت

رئیس پوهنځی فارمسی پوهنتون رابعه بلخی و نماینده ارشد فابریکه تولید ادویه فارما هیلت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

Lights

کانکور خزانی پوهنتون رابعه بلخی برگزار شد

کانکور خزانی پوهنتون رابعه بلخی با حضور هیئت رهبری پوهنتون رابعه بلخی و هیئت نظارت وزارت محترم تحصیلات عالی امروز (پنجشنبه - ۲۶ اسد ۱۴۰۲) برگزار گردید.

به اشتراک گذاری