اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری پوهنتون رابعه بلخی با وزارت صنعت و تجارت

  • بازدید:139
  • نوسینده:مدیر وبسایت
  • تاریخ ثبت:1399-02-03
}


امضای تفاهم نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و وزارت صنعت و تجارت؛

امروز پنج شنبه مورخ 9/ ۱۱ / ۱۳۹۹ تفاهم نامه مشترک همکاری میان وزارت صنعت و تجارت و پوهنتون رابعه بلخی امضاء شد.

این تفاهم نامهء همکاری به منظور شناسایی محصلین خلاق، مبتکر و کارآفرین و فراهم سازی زمینه های بهتر برای آنان در بخش کارعملی و همچنان فراهم سازی تسهیلات تحصیلی برای آنعده از کارمندان وزارت صنعت و تجارت که از تحصیلات عالی باز مانده است، منعقد شد.

در این جلسه ابتدا محترم جلالتماب نثار احمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت بر اهمیت ارتباط موثر بین وزارت خانه ها و مراکز تحصیلی و توجه بر یادگیری همزمان حرفه و دانش تاکید کردند.

سپس محترم محمد ظاهر زارع راجع به اهمیت همکاری میان ادارات استخدام کننده و پالیسی ساز با بخش های آکادمیک اشاره نمود و بروز سازی مفردات درسی با شرایط بازار کار را یک نیاز جدی بر شمرد. اقای زارع از پیشگام شدن وزارت صنعت و تجارت در قسمت همکاری با مراکز تحصیلی نیز قدردانی نمود.

این تفاهم نامه توسط محترم نثار احمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و محترم محمد ظاهر زارع ریس پوهنتون رابعه بلخی به امضاء رسید.


Lights

ورکشاپ سه‌روزه «بررسی صحنه جرم» برگزار شد

ورکشاپ سه‌روزه بررسی صحنه جرم با حضور محصلان پوهنځی حقوق #پوهنتون_رابعه_بلخی به همکاری موسسه خدماتی علوم عدلی افغانستان که از روز شنبه الی دوشنبه (۶-۸ ثور) برگزار شده بود، به پایان رسید.

Lights

نشر مقاله علمی در تکزاس جورنال

مقاله علمی استاد زهرا رحیمی، نعمان الله دینارخیل استادان پوهنحی فارمسی دانشگاه رابعه بلخی و همکاران شان اقایان مرتضی جعفری و عبدالباسط طیب در Texas Journal of Multidisciplinary Studies نشر شد.

Lights

دانشکده انجنیری قهرمان مسابقات فوتسال شد؛

دانشکده انجنیری قهرمان مسابقات فوتسال شد؛

Lights

از روز جهانی مصحلان گرامی داشت بعمل امد

از روز جهانی مصحلان گرامی داشت بعمل امد

به اشتراک گذاری