اخبار

افتتاح مرکز زبانهای خارجی و سمینار " فرصت های تحصیلی در بیرون از کشور"

  • بازدید:105
  • نوسینده:مدیر وبسایت
  • تاریخ ثبت:2017-08-30
}


سیمینار" بررسی فرصت های تحصیلی در بیرون از کشور "با اشتراک محترم داکتر قاسیم وفایی زاده معین اداره مستقل هوانوردی ملکی، محترم جمال تیموری مسئول اسبق بورسیه های فولبرایت در سفارت امریکا و اشتراک صد ها تن از جوینده گان بورسیه های تحصیلی برگزار گردید. دراین سیمینار اقای وفایی زاده به اهمیت تحصیل و فرصت های تحصیلی در بیرون از کشور پرداخته، تجارب تحصیلی اش در مقطع ماستری و دکتورا در کشور جاپان را با جوانان شریک ساخت.

محترم جمال تیموری نیز بصورت مشخص راجع به بورسیه های فولبرایت ایالات متحده امریکا و بورسیه دولت استرالیا به حاضرین معلومات ارایه کرد. علاوه بران بر نکات مهم که یک کاندیدای بورسیه فولبرایت باید داشته باشد، اشاره کرد و به سوالات متقاضیان بورسیه، پاسخ داد. 

در ختم این سمینار مرکز زبانهای خارجی دانشگاه رابعه بلخی نیز با قطع نوار افتتاح گردید. این مرکز در حال حاضر در بخش اموزش زبانهای انگلیسی، ترکی، المانی، فرانسوی و روسی فعالیت می کند.


Lights

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ

تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ روز پنجشنبه ـ ۱۹ دلو ۱۴۰۲ به امضا رسید.

Lights

کسب مقام دوم در «مسابقات محاکم تمثیلی» توسط تیم  پوهنتون رابعه بلخی

در پایان این دوره، مسابقات محاکم تمثیلی بین شش پوهنتون و موسسات تحصیلات عالی خصوصی مرکز از جمله پوهنتون رابعه بلخی، پوهنتون خاتم النبیین، موسسه تحصیلات عالی استقلال، موسسه تحصیلات عالی ابوریحان، موسسه تحصیلات عالی خورشید و موسسه تحصیلات عالی پیام برگزار گردیده بود که تیم رابعه بلخی مقام دوم را به دست آورد.

Lights

عقد تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنځی فارمسی پوهنتون رابعه بلخی و فابریکه تولید ادویه فارما هیلت

رئیس پوهنځی فارمسی پوهنتون رابعه بلخی و نماینده ارشد فابریکه تولید ادویه فارما هیلت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

Lights

کانکور خزانی پوهنتون رابعه بلخی برگزار شد

کانکور خزانی پوهنتون رابعه بلخی با حضور هیئت رهبری پوهنتون رابعه بلخی و هیئت نظارت وزارت محترم تحصیلات عالی امروز (پنجشنبه - ۲۶ اسد ۱۴۰۲) برگزار گردید.

به اشتراک گذاری