اخبار

افتتاح مرکز زبانهای خارجی و سمینار " فرصت های تحصیلی در بیرون از کشور"

  • بازدید:105
  • نوسینده:مدیر وبسایت
  • تاریخ ثبت:2017-08-30
}


سیمینار" بررسی فرصت های تحصیلی در بیرون از کشور "با اشتراک محترم داکتر قاسیم وفایی زاده معین اداره مستقل هوانوردی ملکی، محترم جمال تیموری مسئول اسبق بورسیه های فولبرایت در سفارت امریکا و اشتراک صد ها تن از جوینده گان بورسیه های تحصیلی برگزار گردید. دراین سیمینار اقای وفایی زاده به اهمیت تحصیل و فرصت های تحصیلی در بیرون از کشور پرداخته، تجارب تحصیلی اش در مقطع ماستری و دکتورا در کشور جاپان را با جوانان شریک ساخت.

محترم جمال تیموری نیز بصورت مشخص راجع به بورسیه های فولبرایت ایالات متحده امریکا و بورسیه دولت استرالیا به حاضرین معلومات ارایه کرد. علاوه بران بر نکات مهم که یک کاندیدای بورسیه فولبرایت باید داشته باشد، اشاره کرد و به سوالات متقاضیان بورسیه، پاسخ داد. 

در ختم این سمینار مرکز زبانهای خارجی دانشگاه رابعه بلخی نیز با قطع نوار افتتاح گردید. این مرکز در حال حاضر در بخش اموزش زبانهای انگلیسی، ترکی، المانی، فرانسوی و روسی فعالیت می کند.


Lights

ورکشاپ سه‌روزه «بررسی صحنه جرم» برگزار شد

ورکشاپ سه‌روزه بررسی صحنه جرم با حضور محصلان پوهنځی حقوق #پوهنتون_رابعه_بلخی به همکاری موسسه خدماتی علوم عدلی افغانستان که از روز شنبه الی دوشنبه (۶-۸ ثور) برگزار شده بود، به پایان رسید.

Lights

نشر مقاله علمی در تکزاس جورنال

مقاله علمی استاد زهرا رحیمی، نعمان الله دینارخیل استادان پوهنحی فارمسی دانشگاه رابعه بلخی و همکاران شان اقایان مرتضی جعفری و عبدالباسط طیب در Texas Journal of Multidisciplinary Studies نشر شد.

Lights

دانشکده انجنیری قهرمان مسابقات فوتسال شد؛

دانشکده انجنیری قهرمان مسابقات فوتسال شد؛

Lights

از روز جهانی مصحلان گرامی داشت بعمل امد

از روز جهانی مصحلان گرامی داشت بعمل امد

به اشتراک گذاری