اخبار

محصلان برتر پوهنتون رابعه بلخی تقدیر گردید

  • بازدید:11
  • نوسینده:مدیر وبسایت
  • تاریخ ثبت:1396-07-19
}


پوهنتون رابعه بلخی از محصلان که در سمستر بهاری سال 1396 جایگاه اول الی سوم را احراز نموده است، تقدیر کرد. محترم محمد ظاهر زارع معاون علمی پوهنتون ضمن تبریکی کسب مقام اول الی سوم برای محصلان، از تلاش و پشت کار انان تشکر کرد و انان را به کار و پیکار بیشتر در امر دانش اندوزی ترغیب نمود. اقای زارع پیشرفت کشور را وابسته به نیروی انسانی متخصص و متعهد دانست و نقش دانشجویان در این مهم را بی بدیل تعریف کرد. محترم عبدالخالق قاسمی ریس پوهنحی اقتصاد و محترم حبیب الله امیری امر دیپارتمنت انجنیری برق از سخن رانان دیگر این محفل بود که هرکدام محصلان را به تلاش و زحمت کشی بیشتر ترغیب نمودند. 


Lights

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ

تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنتون رابعه بلخی و معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ روز پنجشنبه ـ ۱۹ دلو ۱۴۰۲ به امضا رسید.

Lights

کسب مقام دوم در «مسابقات محاکم تمثیلی» توسط تیم  پوهنتون رابعه بلخی

در پایان این دوره، مسابقات محاکم تمثیلی بین شش پوهنتون و موسسات تحصیلات عالی خصوصی مرکز از جمله پوهنتون رابعه بلخی، پوهنتون خاتم النبیین، موسسه تحصیلات عالی استقلال، موسسه تحصیلات عالی ابوریحان، موسسه تحصیلات عالی خورشید و موسسه تحصیلات عالی پیام برگزار گردیده بود که تیم رابعه بلخی مقام دوم را به دست آورد.

Lights

عقد تفاهم‌نامه همکاری بین پوهنځی فارمسی پوهنتون رابعه بلخی و فابریکه تولید ادویه فارما هیلت

رئیس پوهنځی فارمسی پوهنتون رابعه بلخی و نماینده ارشد فابریکه تولید ادویه فارما هیلت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

Lights

کانکور خزانی پوهنتون رابعه بلخی برگزار شد

کانکور خزانی پوهنتون رابعه بلخی با حضور هیئت رهبری پوهنتون رابعه بلخی و هیئت نظارت وزارت محترم تحصیلات عالی امروز (پنجشنبه - ۲۶ اسد ۱۴۰۲) برگزار گردید.

به اشتراک گذاری