اطلاعیه

 • بازدید:1270
 • تاریخ ثبت:1399-01-28


پوهنتون رابعه بلخی

مدیریت امور محصلان

قابل توجه محصلین عزیز!

ضمن ارزوی صحت مندی و سلامتی برای شما و خانواده های گرامی تان، به توجه رسانیده شود اینکه؛ پروسه درسهای انلاین پوهنتون رابعه بلخی با استفاده از  یک سیستم ترکیبی که برای شرایط پیش آمده از شیوع ویروس کرونا بیشترین کار برد را دارد، شروع شده است. ما برای پیش برد موفقانه دروس از یک روش ترکیبی" آموزش از راه دور، آموزش انلاین و اموزش الکترونیک" استفاده می نماییم.

لذا به تعقیب اطلاعیه های قبلی، نکات ذیل را نیز به توجه شما می رسانیم، امید واریم با استفاده موثر از فرصت پیش امده، درسهای تان را مجدانه پی گیری نمایید.

 1. مواد درسی  برای شما در گروپ های تلگرامی و سیستم انلاین پوهنتون به شکل فایل pdf، صوت و ویدیو ارسال می گردد.
 2. گروپهای تلگرامی و سایر شبکه های اجتماعی فقط جنبه کمکی دارد. موضوع حاضری/ غیر حاضر بودن محصلان فقط و فقط توسط سیستم دیتابیس انلاین پوهنتون مدار اعتبار می باشد.
 3. کسانیکه در سیستم دیتابیس انلاین پوهنتون شامل نباشد و درس ها را صرفا از طریق شبکه های اجتماعی یا دوستان شان در یافت نمایند، غیر حاضر شمرده می شوند.
 4. برای تامین ارتباط شما با استاد مضمون ، چت روم مخصوص در دیتابس انلاین در نظر گرفته شده است .
 5. محصلان عزیز می توانند با استفاده از چت روم و تقسیم اوقات دست داشته، در همان ساعت مشخص با استاد مضمون در ارتباط باشند. در صورت که محصل نتواند در زمان معینه با استاد در تماس شود، سوال اش را در قالب صدا یا متن  به یوزر شخصی استاد ارسال نماید. استاد مربوط در فرصت مناسب به پاسخ سوال اقدام می نماید.
 6. محصلین نمی توانند سوالات و صحبت های خارج از موضوع درسی را در گروپ مطرح نمایند. این کار باعث ازدهام در گروه، ضیاع وقت و سردرگمی استاد می گردد.
 7. با رفع قرنطینه در کشور، در سها کما فی السابق به شکل حضوری اغاز گردیده، در نخست مشکلات که در جریان تدریس انلاین حل ناشده باقی مانده است، حل گردیده سپس درسها به شکل نورمال ادامه می یابد.
 8.  انعده محصلان که به انترنیت و سیستم انلاین دست رسی ندارند، می توانند با مراجعه حضوری به شعبات مربوط، مواد درسی را با استفاده از "فلش کارد" تسلیم گردد.
 9. انعده محصلان که در هیج صورتی نمی تواند در روند تدریس انلاین اشتراک کنند(یعنی مراجعه حضوری و در یافت مواد درسی از طریق انترنیت هیچ کدام برایش مقدور نیست)، این اشخاص می توانند در سمستر های اینده با کسانی که بعدا ارتقاء می کنند، درسهای شان را ادامه دهند. در سمستر جاری به هیچ صورت ارتقاء نمی کنند.

با احترام


Lights

اطلاعیه به ارتباط فیس محصلان

قابل توجه محصلین عزیز! انعده محصلان که در سمستر جاری(سمستر بهاری سال1400) توان پرداخت فیس شان را ندارند، می تواند در امتحان پایان سمستر شرکت نمایند. فیس باقی مانده شان را در سمستر های بعدی پرداخت نمایند.

Lights

فراخوان مقاله نویسی

فراخوان مقاله نویسی با موضوع صلح در افغانستان

Lights

اعلان کاریابی مدیر روابط با وزارت تحصیلات عالی

پوهنتون رابعه بلخی یک تن کارمند را در روابط با وزارت تحصیلات عالی استخدام می نماید

Lights

اعلام نتایج کانکور سال 1400 بهار (متفرقه)

اعلام نتایج کانکور سال 1400 بهار (متفرقه)

به اشتراک گذاری